MAKIJAŻ FOTOGRAFICZNY

Przy sesjach fotograficznych makijaż to naprawdę kluczowa rzecz. W obiektywie nasza skóra wygląda zupełnie inaczej, dlatego zazwyczaj “codzienny” makijaż jest prawie niewidoczny, a nasza twarz mało wyrazista. Dlatego make-up fotograficzny powinien być mocniejszy niż zazwyczaj. Nie bójmy się grubszej warstwy podkładu i kamuflaży. Nawet jeśli nie mamy większych problemów ze skórą. Na zdjęciach nasza twarz zwykle wygląda nieco jaśniej oraz rysy się rozpływają, dlatego śmiało możemy użyć podkładu nieco ciemniejszego niż zazwyczaj.

Kluczem do perfekcyjnego zdjęcia jest prawidłowe konturowanie, możemy dzięki temu wymodelować twarz, a przy okazji nadać jej zdrowy wygląd.

Równie ważne jest zmatowienie twarzy, ale nie znaczy to, że rezygnujemy z blasku. Musi to być jednak blask “kontrolowany”, a twarz musi błyszczeć tam, gdzie jest to korzystne dla naszego wyglądu.

REZERWACJA TERMINU

Wstępna rezerwacja terminu, przejdzie w Stałą Rezerwację po uiszczeniu zadatku* w kwocie 70 zł od 1 osoby w ciągu 3 dni od dnia dokonania wstępnej rezerwacji.

Nr konta:
16 1140 2004 0000 3502 7565 8116
Nefretti Anna Sobczyk

W tytule:
Zadatek – Twoja data oraz godzina makijażu

Proszę o informacje o uiszczeniu zadatku w celu potwierdzenia stałej rezerwacji.

Brak wpływu zadatku = anulacja rezerwacji.

*zadatek jest formą zabezpieczenia – nie podlega zwrotowi. Zadatek jest odliczany od wykonanej usługi.

Umówienie terminu oznacza zapoznanie się i akceptację regulaminu danej usługi. Regulamin dostępny jest tutaj.