To metoda na poprawę nieregularnych, rzadkich i asymetrycznych brwi, ale także, takich, które były źle depilowane i straciły swoją naturalną linię. Makijaż permanentny brwi może być wykonany na kilka sposobów:

  • Makijaż permanentny brwi metoda Cienia – jest to klasyczna metoda cieniowania brwi, polegająca na pigmentacji jednym kolorem  na całym obszarze wykreślonych brwi. Cień pigmentowany jest pomiędzy naturalnymi włoskami łuku brwiowego, tym samym podkreśla kształt brwi. Metoda cienia ma na celu nadanie największy stopień krycia pigmentu, efekt końcowy zależny jest od tonacji wybranego pigmentu. Zalecana dla osób które lubią wyraźnie intensywne brwi oraz dla osób u których zbyt krótko utrzymują się pozostałe delikatniejsze techniki.
  •  Makijaż permanentny brwi metoda Ombre oraz Ombre Powder Effect  – w obu przypadkach techniki wykonania są dość podobne. Różnica natomiast tkwi w szczegółach i oczywiście w efekcie końcowym. Tak samo należy podkreślić, że metoda Ombre to również metoda cienia , jednak wykonanie jest zupełnie inne, dla tego w efekcie finalnym różni się od klasycznej metody cienia i otrzymujemy  delikatnie podkreślone brwi.  Brwi techniką ombre nie są jednolite, lecz wycieniowane tak aby do złudzenia przypominały naturalne brwi. Pigmentacja polega na użyciu kilku kolorów pigmentu tworząc  łagodne przejście między tonacjami, ( brew jaśniejsza u nasady, a mocniej nasycona przy końcówce), które stworzą naturalny trójwymiarowy efekt makijażu. Metoda Ombre Powder effect polega na rozproszeniu barwnika po całej powierzchni łuku dając efekt pudru również podkreślając podstawę lub końcówki brwi .
  • Makijaż permanentny brwi metoda Soft Shading – Jest to najbardziej naturalna ze wszystkich technik makijażu permanentnego. Polega na subtelnym podkreśleniu brwi, bez zarysowanych wyraźnych granic, z nasyceniem centralnej części brwi między włoskami łuku brwiowego. Technika Soft Shading dedykowana jest dla osób pragnących i subtelnych zmian oraz naturalnego wyglądu.

Wybór metody zależy od tego, jakiego oczekujesz efektu.

REZERWACJA TERMINU

Wstępna rezerwacja terminu, przejdzie w Stałą Rezerwację po uiszczeniu zadatku* w kwocie 100 zł od 1 osoby w ciągu 3 dni od dnia dokonania wstępnej rezerwacji.

Nr konta:
16 1140 2004 0000 3502 7565 8116
Nefretti Anna Sobczyk

W tytule:
Zadatek – Twoja data oraz godzina makijażu

Proszę o informacje o uiszczeniu zadatku w celu potwierdzenia stałej rezerwacji.

Pozostałą płatność w salonie można dokonać gotówką lub szybkim przelewem z telefonu lub BLIK.

Brak wpływu zadatku = anulacja rezerwacji.

*zadatek jest formą zabezpieczenia – nie podlega zwrotowi. Zadatek jest odliczany od wykonanej usługi.

Umówienie terminu oznacza zapoznanie się i akceptację regulaminu danej usługi. Regulamin dostępny jest tutaj.