MAKIJAŻ ŚLUBNY

Makijaż ślubny to jeden z ważniejszych elementów o jaki musi zadbać przyszła Panna Młoda. Prawidłowe dobranie makijażu nie jest takie łatwe, jak mogłoby się na początku wydawać. Idealnie wykonany makijaż, powinien delikatnie podkreślić urodę Panny Młodej.

Makijaż ślubny powinien być elegancki i trwały. Musi być dopasowany do urody, a także dobrze komponować się z całą stylizacją. Paleta barw dobrana odpowiednio do koloru włosów, oczu i cery, a także trwałe, dobrej jakości kosmetyki sprawią, że będziesz wyglądać nieskazitelnie przez całą noc.

Mam dla Was parę wskazówek jak przygotować skórę tak aby spotęgować efekt makijażu tak by prezentował się świeżo i promiennie!

Trendy w makijażu ślubnym często ulegają zmianom. Jednak moim zdaniem nie zawsze należy za nimi podążać. Czasami warto dobrać makijaż przede wszystkim do urody i rysów twarzy kobiety. To co jest modne w danym sezonie, nie zawsze musi współgrać z urodą każdej Panny Młodej.

Kilka miesięcy przed ślubem należy zacząć przywiązywać szczególną uwagę do pielęgnacji cery.

Zdrowa i odświeżona cera jest połową sukcesu. Maseczki, peelingi, kremy nawilżające – te wszystkie kosmetyki pomogą Wam w uzyskaniu oszałamiającego efektu końcowego. Należy jednak pamiętać, aby zabiegi wykonywać systematycznie,
przez dłuższy okres czasu. Jeśli zmagacie się z problemami skóry, niezbędna może okazać się wizyta u dermatologa lub kosmetyczki. W tym dniu musicie przecież błyszczeć!

Szczególną uwagę radzę poświecić okolicom oczu (maseczki, kremy, mezoterapie) oraz ust (peeling + nawilżenie) gdyż najczęstszym problemem są przemęczone oczy oraz spierzchnięte usta.

Gdy odpowiednio zadbamy i przygotujemy skórę, makijaż będzie olśniewał i podkreślał naszą urodę.

Ważną kwestią jest świadomość Panny młodej iż bez wcześniejszej pielęgnacji, odpowiedniego przygotowania skóry nawet najpiękniej dobrany makijaż może po kilku godzinach zacząć uwydatniać przesuszmy naskórek.

Aby uniknąć takich niespodzianek najlepiej jest skorzystać z makijażu próbnego na którym oprócz doboru kosmetyków oraz rodzaju makijażu, wizażystka jest w stanie określić jaka partia skóry wymaga szczególnej uwagi.

REZERWACJA TERMINU

Wstępna rezerwacja terminu, przejdzie w Stałą Rezerwację po uiszczeniu zadatku*

P. Anna Sobczyk –  w kwocie 80 zł od 1 osoby w ciągu 3 dni od dnia dokonania wstępnej rezerwacji.

P. Agnieszka G.  – w kwocie 60 zł od 1 osoby w ciągu 3 dni od dnia dokonania wstępnej rezerwacji.

Nr konta:
16 1140 2004 0000 3502 7565 8116
Nefretti Anna Sobczyk

W tytule:
Zadatek – Twoja data oraz godzina makijażu

Proszę o informacje o uiszczeniu zadatku w celu potwierdzenia stałej rezerwacji.

Pozostałą płatność w salonie można dokonać gotówką lub szybkim przelewem z telefonu lub BLIK. 

Brak wpływu zadatku = anulacja rezerwacji.

*zadatek jest formą zabezpieczenia – nie podlega zwrotowi. Zadatek jest odliczany od wykonanej usługi.

Umówienie terminu oznacza zapoznanie się i akceptację regulaminu danej usługi. Regulamin dostępny jest tutaj.