MAKIJAŻ SYLWESTROWY

Dla odważniejszych kobiet, które lubią eksperymentować z makijażem, sylwester to idealna okazja na stworzenie prawdziwego dzieła sztuki. Kolorowe cienie? Nietypowe połączenia kolorów? Odważna brokatowa kreska? Możliwości jest naprawdę wiele, a sylwestrowy make-up wcale nie musi kręcić się wokół klasycznej czerni i złota. Ciekawym dodatkiem mogą być teatralne rzęsy lub cyrkonie.

Bardzo ważną kwestią w przypadku makijażu sylwestrowego jest jego trwałość. Czeka nas w końcu kilka godzin oczekiwania na Nowy Rok i szaleństw na parkiecie. Warto użyć bazy, która wygładzi naszą skórę i przedłuży trwałość podkładu.

Z pewnością przyda się także baza pod cienie, dzięki czemu nic nie będzie się osypywać ani zbierać w załamaniach powieki. Tusz – oczywiście wodoodporny. Cały makijaż warto przed wyjściem z domu spryskać utrwalaczem. Warto mieć w torebce bibułki matujące, tak, by nawet grubo po północy wyglądać olśniewająco, a nie „świecąco.

Czy w czasie Sylwestra powinnyśmy bać się przesady w makijażu? Brokat, cyrkonie, piórka – wszystko jest dozwolone, ale nie znaczy to, że mamy nakładać na twarz wszystko. Najlepiej wybrać jeden mocny akcent, wokół którego zbudujemy nasz make-up. Warto pamiętać także, że makijaż musi być dopasowany do całej stylizacji.

Jeśli zakładamy błyszczącą sukienkę z „rybich łusek”, a do tego postawimy na intensywny brokat na powiekach, zaś usta pomalujemy błyszczykiem, efekt z pewnością będzie przesadzony. Jeśli jednak zakładamy prostą małą czarną, zdecydowanie możemy „poszaleć” z połyskującymi drobinkami na powiekach.

REZERWACJA TERMINU

Wstępna rezerwacja terminu, przejdzie w Stałą Rezerwację po uiszczeniu zadatku*

P. Anna Sobczyk –  w kwocie 80 zł od 1 osoby w ciągu 3 dni od dnia dokonania wstępnej rezerwacji.

P. Agnieszka G.  – w kwocie 60 zł od 1 osoby w ciągu 3 dni od dnia dokonania wstępnej rezerwacji.

Nr konta:
16 1140 2004 0000 3502 7565 8116
Nefretti Anna Sobczyk

W tytule:
Zadatek – Twoja data oraz godzina makijażu

Proszę o informacje o uiszczeniu zadatku w celu potwierdzenia stałej rezerwacji.

Pozostałą płatność w salonie można dokonać gotówką lub szybkim przelewem z telefonu lub BLIK. 

Brak wpływu zadatku = anulacja rezerwacji.

*zadatek jest formą zabezpieczenia – nie podlega zwrotowi. Zadatek jest odliczany od wykonanej usługi.

Umówienie terminu oznacza zapoznanie się i akceptację regulaminu danej usługi. Regulamin dostępny jest tutaj.