MANICURE

Manicure hybrydowy – charakteryzuje się wysokim poziomem trwałości i intensywnością barw, co uzyskuje się za pomocą bardzo mocnej pigmentacji lakierów hybrydowych do paznokci- polimerowa odmiana . Nie zawierają rozpuszczalników, ich utwardzanie polega na zamianie konsystencji płynnej na stałą za pomocą katalizatorów stymulowanych światłem lampy UV lub LED. 

W manicure hybrydowym, prócz prostych stylizacji jednokolorowych, możliwe jest tworzenie skomplikowanych zdobień. Poprawnie nałożony manicure hybrydowy może utrzymywać się na płytce paznokcia do 3 tygodni.

Istnieją przeciwwskazania do wykonania manicure hybrydowego, a ich nieprzestrzeganie może prowadzić do komplikacji i chorób paznokci i dłoni, a także do zwiększenia zakażenia czy infekcji. Lakierów hybrydowych nie powinni używać m.in.alergicy na którykolwiek składnik lakieru, osoby chorujące na drożdżycę, grzybicę lub łuszczycę paznokci, osoby posiadające kurzajki i brodawki wokół paznokci, a także osoby ze stanem zapalnym, infekcją lub zakażeniem bakteryjnym

REZERWACJA TERMINU

W celu umówienia wizyt :

Botox oraz lifting rzęs,

Brow Henna

Manicure,

Pedicure,

Zabiegi na twarz.

 

Zapraszamy do kontaktu

tel.798 433 343

lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.