MANICURE

Manicure hybrydowy – charakteryzuje się wysokim poziomem trwałości i intensywnością barw, co uzyskuje się za pomocą bardzo mocnej pigmentacji lakierów hybrydowych do paznokci- polimerowa odmiana . Nie zawierają rozpuszczalników, ich utwardzanie polega na zamianie konsystencji płynnej na stałą za pomocą katalizatorów stymulowanych światłem lampy UV lub LED. 

W manicure hybrydowym, prócz prostych stylizacji jednokolorowych, możliwe jest tworzenie skomplikowanych zdobień. Poprawnie nałożony manicure hybrydowy może utrzymywać się na płytce paznokcia do 3 tygodni.

Istnieją przeciwwskazania do wykonania manicure hybrydowego, a ich nieprzestrzeganie może prowadzić do komplikacji i chorób paznokci i dłoni, a także do zwiększenia zakażenia czy infekcji. Lakierów hybrydowych nie powinni używać m.in.alergicy na którykolwiek składnik lakieru, osoby chorujące na drożdżycę, grzybicę lub łuszczycę paznokci, osoby posiadające kurzajki i brodawki wokół paznokci, a także osoby ze stanem zapalnym, infekcją lub zakażeniem bakteryjnym

REZERWACJA TERMINU

Wstępna rezerwacja terminu, przejdzie w Stałą Rezerwację po uiszczeniu zadatku* w kwocie 70 zł od 1 osoby w ciągu 3 dni od dnia dokonania wstępnej rezerwacji.

Nr konta:
16 1140 2004 0000 3502 7565 8116
Nefretti Anna Sobczyk

W tytule:
Zadatek – Twoja data oraz godzina makijażu

Proszę o informacje o uiszczeniu zadatku w celu potwierdzenia stałej rezerwacji.

Brak wpływu zadatku = anulacja rezerwacji.

*zadatek jest formą zabezpieczenia – nie podlega zwrotowi. Zadatek jest odliczany od wykonanej usługi.