Modelowanie ust salon Nefretti Szczecin

MODELOWANIE UST

Usta to jeden z ważniejszych elementów kobiecej twarzy, a także ciała,
gdzie pełne i wydatne wargi są uważane za bardziej atrakcyjne i ponętne. Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym trwa około 30 minut, jest prawie bezbolesny i zawsze wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Obecnie na rynku popularność zyskuje kwas hialuronowy, który poprawia elastyczność i sprężystość tkanek.

Właściwości kwasu hialuronowego są niezwykle szerokie, dlatego jest on wykorzystywany głównie w celu zniwelowania asymetrii ust, poprawienia napięcia skóry, nawilżenia, czy uwydatnienia czerwieni wargowej.

Kolejnym powodem, dla którego kobiety chętnie korzystają z tego zabiegu powiększania ust tą metodą jest starzenie się. Efektem tego powolnego procesu jest mniejsze napięcie skóry, opadanie kącików ust, pojawianie się zmarszczek i zdecydowany zanik czerwieni wargowej. Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego nawilża usta, wypełnia je i nadaje im zmysłowy wygląd.

Przy modelowaniu ust, szczególnie tych wąskich, małych czy asymetrycznych, rozkładamy zabieg na etapy. Podajemy mniejsze ilości preparatu w czasie jednego zabiegu, przez co usta zdążą się zaadaptować i nie dojdzie do nadmiernego rozciągnięcia tkanek. Usta pozostaną jędrne, nawet po wchłonięciu preparatu.

Na trzy dni przed zabiegiem należy powstrzymać się od przyjmowania aspiryny i leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu należy unikać nagrzewania ciała (np. w solarium lub saunie) oraz nadmiernego wysiłku fizycznego. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zmyć z ust makijaż.

Po zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym

Przez kilka godzin po zabiegu należy ograniczyć ekspresję mimiczną ust oraz powstrzymać się od ich rozciągania. Przez 3 dni należy unikać nadmiernego ciepła, chodzenia na siłownię, wizyt u dentysty i ekspozycji na promienie słoneczne. Pełen efekt jest widoczny w 2-3 dni po zabiegu. 2-4 tygodnie po zabiegu zalecana jest wizyta kontrolna.

Efekt powiększenia lub modelowania ust utrzymuje się zazwyczaj ok. 6 do 12 miesięcy, jednak czas absorpcji wypełniacza zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta i prowadzonego przez niego stylu życia.

Ilość wprowadzanego w usta wypełniacza zależy od indywidualnych potrzeb i ustaleń.

Przeciwwskazania do powiększenia ust

  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
  • opryszczka i inne zmiany skórne typu zapalnego,
  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • leczenie antybiotykami,
  • choroby układu immunologicznego,
  • immunoterapia.

Udowodniono, że po każdym kolejnym zabiegu efekt utrzymuje się dłużej. Z tego powodu zabieg można powtarzać rzadziej.

REZERWACJA TERMINU

Wstępna rezerwacja terminu, przejdzie w Stałą Rezerwację po uiszczeniu zadatku* w kwocie 100 zł od 1 osoby w ciągu 3 dni od dnia dokonania wstępnej rezerwacji.

Nr konta:
16 1140 2004 0000 3502 7565 8116
Nefretti Anna Sobczyk

W tytule:
Zadatek – Twoja data oraz godzina makijażu

Proszę o informacje o uiszczeniu zadatku w celu potwierdzenia stałej rezerwacji.

Pozostałą płatność w salonie można dokonać gotówką lub szybkim przelewem z telefonu lub BLIK.

Brak wpływu zadatku = anulacja rezerwacji.

*zadatek jest formą zabezpieczenia – nie podlega zwrotowi. Zadatek jest odliczany od wykonanej usługi.

Umówienie terminu oznacza zapoznanie się i akceptację regulaminu danej usługi. Regulamin dostępny jest tutaj.