1. Na makijaż proszę przyjść bez makijażu, aby nie podrażniać oczu i skóry demakijażem, oraz aby nie tracić czasu przeznaczonego na makijaż.
 2. W przypadku przyjścia na wizytę z makijażem, zastrzegam sobie prawo do wykonania usługi demakijażu za dodatkową opłatą 20 zł.
 3. Na makijaż przychodzimy bez osób towarzyszących / dzieci.
 4. Na makijaż przychodzimy punktualnie- w przypadku spóźnienia powyżej 15 minut mogę odmówić wykonanie usługi, ze względu na szacunek do czasu następnej klientki.
 5. W sytuacji spóźnienia się klientki na wizytę, nie mogę zagwarantować wykonania pełnej usługi. Spóźnienie nie powoduje obniżenia ceny.
 6. Przed makijażem należy zadbać o dobry stan cery. Dzień wcześniej proszę o wykonanie peelingu i dobre nawilżenie skóry na wieczór i noc. Proszę nie zapominać o ustach. Odpowiednie przygotowanie skóry to podstawa każdego makijażu.
 7. Tydzień przed makijażem (zwłaszcza ślubnym) proszę unikać nadmiernego słońca i solarium. Rozgrzana skóra stwarza problemy.
 8. Proszę zadbać o wyregulowanie brwi i usunięcie wąsika. Na te usługi możesz umówić się u mnie, kilka dni wcześniej.
 9. Makijaż trwa od 60 do 80 min. Proszę o zarezerwowanie wystarczającej ilości czasu na wizytę.
 10. Przy rezerwacji terminu należy poinformować o chęci obecności fotografa lub kamerzysty , po weryfikacji planu dnia poinformuje czy istnieje taka możliwość  ( wizyta z obecnością fotografa lub kamerzysty , wymaga dłuższego czasu na wykonanie usługi 80-100min wliczamy czas na pozowanie do zdjęć ).
 11. Pracuje jedynie na swoich selektywnych produktach ,które  są profesjonalne oraz najwyższej jakości.
 12. Nie dojeżdżam do klientek, makijaże wykonuję wyłącznie w Studio Nefretti przy ul. Boh. Warszawy 91a/B w Szczecinie
 13. Kępki rzęs są osobno doliczane do makijażu .
 14. Makijaż próbny wykonywany jest od poniedziałku do piątku.
 15. Makijaż próbny należy umówić od 3 do 1 miesiąca przed ślubem. Przy rezerwacji terminu wymagany jest zadatek .  „Zaznaczam że moje prace i mój styl , jest widoczny na stronie .W takim stylu maluje  i aby klientki się upewniły czy im taki styl odpowiada, jest właśnie makijaż próbny” . Jeżeli klientka chcę zobaczyć  ponownie wykonanie makijażu w innej kolorystyce lub innej intensywności taka usługa jest płatna 160zł  .
 16. Na makijaż próbny poświęcam więcej czasu, który pozwala na spokojny dobór kolorystyki i stylu z uwzględnieniem sukni ślubnej i dodatków. Jest to również właściwy moment na odpowiedni wybór kosmetyków i ewentualne zmiany, co pozwoli oszczędzić czas i zminimalizować stres w tym uroczystym dniu.
 17. Aby zarezerwować termin makijażu wymagany jest zadatek w wysokości 80 zł  od 1 osoby …Kliknij tutaj…..
 18. Cena makijażu wszystkich osób z otoczenia Państwa Młodych (świadkowa, rodzeństwo, rodzina, itp.) jest taka sama. Każdy makijaż wykonywany jest z tą samą starannością i profesjonalizmem.
 19. W niedziele i święta makijaż wykonuje tylko po wcześniejszym ustaleniu. W takim przypadku należy doliczyć 20% do ceny makijażu.
 20. Nie wykonuje makijażu samych oczu .
 21. Osoby niepełnoletnie w wieku poniżej 18 lat, mogą skorzystać z makijażu jedynie za pisemną zgodą rodzica / opiekuna prawnego.
 22. Wizytę można przełożyć jednorazowo bez utraty zadatku wyłącznie przy zgłoszeniu min 30 dni przed umówioną wizytą .
 23. Wizytę można odwołać telefonicznie lub wysyłając SMS z imieniem, nazwiskiem, datą i godziną wizyty.
 24. Zadatek jest przypisany do konkretnej usługi . W przypadku rezygnacji zadatek jest bezzwrotny i nie podlega wymianie na inne usługi.
 25. Klientka, która bez uprzedzenia nie zjawi się na umówioną wizytę, nie będzie mogła umówić się ponownie.
 26. Płatność w salonie gotówką lub szybkim przelewem BLIK z telefonu
 27. Wszystkie ustalone zasady stworzone są, by zadbać o zdrowie, komfort i trwałość wykonanego makijażu każdej klientki
 28. Umówienie się na wizytę oznacza automatyczną akceptację powyższego regulaminu. W razie pytań odnośnie regulaminu, proszę o kontakt.

Na wiadomości odpisuję od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 (dotyczy to również odbierania telefonów). Ze względu na specyfikę mojej pracy oraz szacunek dla obsługiwanych klientek, nie zawsze jestem w stanie od razu odebrać telefon bądź odpisać. Proszę o cierpliwość- odpiszę lub oddzwonię najszybciej jak to będzie możliwe.